close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
فاکتورهای اصلی موفقیت
تبليغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات سايت
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار مطالب
کل مطالب : 214
کل نظرات : 21

بازديد امروز : 89 نفر
بارديد ديروز : 164 نفر
بازديد هفته : 480 نفر
بازديد ماه : 3,241 نفر
بازديد سال : 14,413 نفر
بازديد کلي : 540,243 نفر

افراد آنلاين : 2
عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
نظرسنجي
نظرتان راجع به قالب جدید وبلاگ چیست؟

لينک دوستان
آخرین مطالب ارسال شده
کدهاي اختصاصي
پشتيباني
theme by
goldtem.r98.ir
RSS

Powered By
Rozblog.Com
تبليغات
گلد

• آگاهي ظواهر ابزار سنج زندگي هستند. نحوه اي که خـود را معرفي ميکنيد مـقياسي از شمـا ايجاد مي نمايد که ديگران بر اساس آن شما را تصور کرده، در موردتان قـضاوت نـمـوده و رفتار مي نمايند. همه روزه با  افرادي روبرو خواهيد شـد که مايـليد آنها را تحـت تاثير قرار دهيد، خواه افراد بالادست باشند و خواه ..... 

 مشتريان بالقوه  

حتي کساني که زير دست شما کار مي کـنـند را نـيز براي ايجاد نمودن يـک رابطه کاري مفيد بايد متاثر نماييد. براي رسيدن به کاميابيهاي بزرگ لازم است بعنوان نـمونه بارزي از نزاکت و اعتماد بنفس در جـامـعه ظـاهر شده و در اين زميـنـه مـرتکب هيچ اشتباهي نگرديد - بخت و اقبال فقط يکبار بسراغ شما خواهد آمد. هميشه بايـد بـراي ايـجـاد يـک تاثير گذاري مناسب آمادگي داشته باشيد. اگر چه ممکن است اين کار در ابتدا نياز به کمي سعي و تلاش داشته باشد، ولي بعد از مدتي عادي خواهد شد.

نکات زير شما را براي شروع کارتان ياري خواهند نمود :

• لباس مناسب براي تاثيرگذاري

اجازه دهيد از خارجي تـرين لايه آغاز کنيم: لبـاسهاي شما. دو دسـت از بـهتـريـن کت و شلوارهايي که در استطاعت شما است را خريـداري نمايـيـد. يـک پيـراهن شيـک بـر تـن نموده و کفشهايتان را واکس بزنيد اکنـون کـه دنـده در دسـت شـما اسـت، بياموزيد که چـگونه مـي تـوانـيـد از آن استفاده کنيد. هميشه راستقامت بايستيد؛ نه تنـها بـاوقـار بنظر خواهيد رسيد، بلکه لباسهايتان نيز بسيار گران قيمت تر جلوه خواهد کرد

• محکم دست دهيد

نميتوانم بگويم که يک دست دادن خوب و مـناسب چـقدر حائز اهميت است. مردم از آن متوجه ابهت وبزرگي شما ميشوند. مطمئن شويد که دستتان کاملا خشک باشد؛ يــک دست مرطوب و چسبنده خوشايندنبوده و نشانگر عصبانيت و دستپاچگي مي بـاشـد. دستها بايد درنقطه تلاقي انگشت سبابه با شست بهممتصل شده و خود دست دادن بايد سفت و محکم باشد.

• تماس چشمي را حفظ کنید

هميشه در چشم فردي که با او در حال گفتگو هستيد نـگاه کنيد. روي برگرداندن نشانه خستگي و يا توجهاندک و سرسري مي بـاشد. بـه پــايين نگاه کردن سستي و تزلزل را ميرساند. نگاه خود را بطور ثابت و باحالتي دوستانه حفظ کنيد .

مهربان باشيد

شمـا بــايد سرچشمه اي از لذت براي ديگران باشيد. کليد اين کار مـهـربـانـي اسـت، از آنجايي که شما را انــساني منطقي و معاشرتي نشان خواهد داد. يک لبخند طبيعي و پيوسته تنها چيزي است که نيازدارد.با اينحال حد و مرز خود را بشناسيد؛ مهربان بودن بـه مـعناي دوست کسي بودن نمي باشد. به ديگران احتراميمقتضي نشان دهيـد تـا آنها نيز مقابله بمثل نمايند.

• با فصاحت سخن بگویید

سخنراني شما بايد شفاف، باز و دقيـق باشد. آميختن "ااا.." ها به جملات بهتـريـن راه براي از دست

دادن علاقه شنوندگان بــوده و باعث عدم توجه کامل آنها به شما ميگردد.

• متقاعد سازی

شـمـا تـاثـيـر مثـبتي از خـود بـجاي گذاشته و مـورد توجه بسيار زياد کارفرماي خـود قرار گرفته ايد. اينفرصتي براي شما جهت درخشيدن و پيشرفت محسوب ميگردد. تصور ميکنيد که ايده ها و ديدگاه هاي شمانسبت به بــقيه بهتر و منطقي تر هستند و ميـخواهيد ديـگـران را راجع به اين موضوع قانع کنيد. اگر ازقوانين هنرمتقاعدسازي آگـاه بـاشـيـد، کار بسيار آسان خواهد بود. فـروشـنــدگـان، سـياسـتـمداران و مـکتـبسـازان از اين قـوانـين بخوبي اطلاع دارند. چه چيزي در آن شخص وجود دارد که شما را وادار به پذيرشمينمايد؟ بــه خواندن ادامه دهيد تا متوجه شويد چگونه ميتوانيد چنين تاثيري را در خود بوجود آوريد.

• مخاطبين خود را بشناسيد

هيچ عذري بـراي يک تحقـيـق و بـررسـي ضـعـيـف پـذيرفته نيست. شناختن مخاطبين و شـرايـط آنـها کليـدي است براي يافتن بهترين راه براي قانع نمودن و هـدايـت ديـگران. تـا جاييکه ميتوانيد از شرکت خود اطلاعات کسب نماييد؛ چه تغييراتي در آن اعمال شده و در چـه سـمت و سويي در حال حرکت است. پيشبيني نيازها و ارائه راه حل براي آنهـا بشما در وادار نمودن ديگران براي پذيرش ايده هايتان کمک خواهد کرد.

• خودتان را قانع کنيد

پيش از اينکه بخواهيد آماده متقاعد نمودن ديگران شويد، بايد خودتان را قانع کنيد. تنها زماني ميتوانيد موضوعي را به ديگران بقبولانيد که خودتان واقعا و کاملا از بهتريـن بـودن بودن آن موضوع اطمينان حاصل نموده باشيد. از ليستي شـروع کنيد که دلايل بهترين بودن شما را براي شغلتان تشريح کند. هر نکتهرا بصورت دقيق خوانده و شروع به باور آن نماييد. هرگونه شک و شبه مي تواند در نحوه معرفي شمانمايان شده و تلاشهايتان را هدر دهد.بهترين فروشندگان کساني هستند که بهترين مشتريان خودشانميباشند. آنها عاشق چيـزي هسـتند کـه مــي فروشند و حقيقتا باور دارند که نظر ديگران نيز بايد همين باشد

• کلمات کليدي و تعابير را تکرار

انسانها مخلوق عـادات بوده و بـنـابراين در مـورد شـناخته شده ها و آشـنـايان احساس راحتي ميکنند.تاکيد کردن بر عبارات کليدي محبوب و ايده هايي از قبيل درآمدها، سود سهام، پاداش و مساعده جذبادراکات و قواي تشخيص اغلب مردم ميشود.

• ايده هاي خود را با نيازهاي ديگران مرتبط سازيد

متصل نمودن ايـده و يا محصولـتـان بـا آنـچه کـه مخاطبين تمايل به آن داشته و يا بسيار علاقمندش هستند،ابزاري عالي براي متقاعد سازي محسوب ميگردد. آگهي دهندگان هر زماني کـه مـحصولاتشان را بانـيـازهاي اساسي مانند غذا، مسـکن و امنيت مرتبط مي کنند، در واقع از همين اصل بهره مي برند. اگر درزمينه تجارت فعاليت مي نـماييـد، لازم اسـت کـه جذب نيازهاي تجاري شويد: رضايت مشتري، دواممحصـول، بـهره وري، پس انداز و سود.

• قدرت افـرادي که در تجارت بسيار موفق هستند خوب مي دانند که از قدرت و نفوذ خود چگونه استفاده و آنراحفظ نمايند. قدرت داشتن اغلب به معناي دورنگاهداشتن خود از لحظهاست -- با نگاه کردن به گذشته وآيـنده، بـه اشـتـباهات و احتمالات. يک مجموعه عقايد عملي و استراتژيک به شمـا کـمک کنـد تـا بـتـوانيداتفاقات آينده را پيش بيني نمـوده و در نتيجه زمانيکه شرايط بوجود آمدند، براي مقابله با آنهـا آمـادگـي لازمرا خـواهيـد داشـت. نـکات زيـر شما را يـاريميکند تا در همان ليگي باشيد که بزرگان تجـارت جهـانـي در آنمسابقه داده اند .

• قدرت افشاني کنيد

اولين قانون استفاده استادانه از قـدرت تـسلط يافتن بر تـصوير خودتان است. با قدرتمند بودن و قدرتمندظاهرشدن، ديگـران خـواهند خـواسـت کـه خـود را بـا شـما پـيوند دهند. مردان قدرتمند يا مي خواهند هم پيمانان شما باشند يا شما را همچنان در حال تلاش و کوشش براي موفقيت نگاه دارند. 

درباره : فاکتورهای موفقیت ,
امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0

برچسب ها : موفقیت , مشتريان بالقوه , http://mypay.rozblog.com/ , فاکتورهای اصلی موفقیت ,
بازديد : 390
[ پنجشنبه 4 فروردين 1390 ] [ 21:36 ] [ مای پی ]
مطالب مرتبط
آخرين مطالب ارسالي
اخبار و اطلاعیه های مای پی تاريخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391
جوايز و برندگان mypay تاريخ : شنبه 23 اردیبهشت 1391
سیستم PTC و PTS ایرانی تاريخ : جمعه 22 اردیبهشت 1391
لیست سایت های کلاهبردار و متقلب (SCAM) تاريخ : پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391
سیستم همکاری در فروش تاريخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391
مسابقات ملی طراحی صنعتی ایران تاريخ : دوشنبه 01 تیر 1394
قوانين درج پست و امتياز دهي براي اعضاء تاريخ : پنجشنبه 24 فروردین 1391
آموزش درج تبلیغات - قسمت پنجم تاريخ : چهارشنبه 02 فروردین 1391
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
.: Weblog Themes By goldtem :.

درباره وبلاگ

سلام دوستان در اين وبلاگ نوين ترين ومطمئن ترين روش هاي كسب درآمد را برايتان معرفي مي كنم و تمام سايت هاي كسب درآمد در اين وبلاگ، كاملا ايراني مي باشد و پرداخت از طريق كارت هاي عضو شتاب در داخل كشور است. همچنين اگر سوالي داشتين با ايميلم در تماس باشين meysamest2@gmail.com موفق باشين مدير وبلاگ
موضوعات
روش هاي درآمد زايي
روش هاي بالا بردن بازديد وبلاگ
اخبار و اطلاعيه هاي وبلاگ
نكات آموزشي و امنيتي
راز موفقيت و افراد موفق
مطالب اعضاء mypay
دانلود
طرح كسب و كار (Business Plan )
سيستم بانكي
مطالب متفرقه
جست و جو

ليست 10 عضو برتر mypay
مشخصه            جايزه ( امتياز )


sara22            گوشي موبايل (3344)

moeeni        سيم كارت (205)

rason               سيم كارت (200)

arefane1             كارت شارژ (200)

sajjademami          كارت شارژ (200)

abbas                 نا معلوم (200)

elmira                      نا معلوم (200)

vendaنا               معلوم (200)

montaghem          نا معلوم (200)

oppolosoregal         نا معلوم (200)


ليست كامل اعــــضاء و جـــــــوايز mypay